Ogłoszenie

Jak widać na to forum już nikt prawie nie wchodzi oprócz starych użytkowników, ale i tak jest zaje*iście. xD A wilkołaków i tak już nie znajdziemy. xD

#61 2010-04-04 23:42:28

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

*weszły do kuchni i podeszły do lodówki. Rachel pokazywała jej różne rzeczy, a Kate mówiła, czy będą potrzebne. W końcu na blacie zostały wyłożone ser, sałata, pasztet pomidorowy i masło orzechowe. Rachel dołożyła jeszcze masło i wędlinę, po czym wyjęła chleb i posadziła dziewczynkę na blacie tak, aby nie spadła*
-Musisz położyć chlebek, a na chlebek masła orzechowego i pasztetu. I sałatke! - dziewczynka klasnęła w dłonie, a Rachel spojrzała na dziewczynke dziwnie, nie wiedząc czy zrobić to co powiedziała, czy wcisnąćjej co innego.
Zjesz swoją kanapkę?
-Nie, to dla Paula! - dziewczynka powiedziała, jakby to było oczywiste.
Aaa, dla Paula... Ale wiesz, on chyba nie lubi orzechów i pasztetu.
-Nie? - dziewczynka zapytała smutno. -To co on będzie jadł! - powiedziała przejęta.
Możesz mu położyć serka i szynki, co ty na to?
*zaproponowała , patrząc uwaznie na śmieszną dziewczynkę. Katie zastanawiała się przez chwilkę*
-Tak, to będzie pasowało. - uśmiechnęła sie i maleńkimi paluszkami położyła  plasterek szynki, sera i liść sałaty na posmarowanym cienką warstwą masła chlebie.
*swoją kanapkę posmarowała dużą warstwą masła orzechowego, która grubością przypominała kromkę chleba. Gdy nie patrzyła, rachel starła trochę, by było to jadalne*
No to mamy wszystko. Proszę.
*podała jej kanapkę, a drugą położyła na talerzyku*
-Ja sama! - powiedziała dziewczynka, szybko wcinając swoją kanapkę.  wzięła talerzyk w ręce i poszły do pokoju.


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#62 2010-04-05 00:04:24

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

*wszedł z dziewczynami do kuchni. Wskoczył na blat i spojrzał na Rachel wyczekująco*


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#63 2010-04-05 00:07:47

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

*Dziewczynka podeszła do niego, krzyżując ramiona*
-Wstawaj ty... leniu. Zrób kanapke dla cioci, pomogę ci, nie bój się. - powiedziałą, ciągnąc go za palec.
*Rachel weszła za nią*
No właśnie, niech cię ktoś nareszcie nauczy gotować.
*uśmiechnęła się, opierajac się o blat*
-Ja go nauczę, o nic się nie martw.
W to nie wątpię.
*uśmeichneła się i spojrzała na Paula*
No co? Wstawaj, zgłodniałam.


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#64 2010-04-05 00:13:56

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

*weskoczył zwinnie z blatu i wiął dzieciaka na ręce*
To co zrobimy cioci Rachel? Wybieraj, co chcesz. Obrazimy się na ciocię, jak nie zje, nie?
*posłał Rachel wredny uśmiech i otworzył lodówkę. Dziewczynka zacżęła wyciągać 'potrzebne' rzeczy. Posadził ją na blacie i zobaczył co dziecko wyciągnęło. Były tam tylko masło orzechowe, zwykłe, sałata, ogórki, pasztet pomidorowy, pomidory, serek topiony i szynka*
I ciocia ma to zjeść?
*zapytał lekko zniesmaczony*
To pokazuj, co ma po kolei robić.
*dziewczynka wskazała masło, więc nim posmarował chleb. Później pasztet. Serek. Masło orzechowe. Sałatę. Szynkę i pokroił szybko ogórki i pomidory. Położył je na wierzchu, a po chwili Kate prykryła to wszystko kawałkiem chleba. Paul położył to na talerzu i dał dziewczynce, którą postawił na ziemi. Mała podeszłą do Rachel*


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#65 2010-04-05 00:18:43

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

*w międzyczasie poszłą do salonu a z kolorowej torby wyjęła mleko dla dziewczynki. Zrbiła tak jak było opisane przygotowanie go. Kątem oka obserwowała to co robią, modląc się, by coś wystrzeliło ową kanapkę w kosmos*
Co, to już?
*spojrzała na uśmeichniętą dziewczynkę, trzymającą niewinnie wyglądającą kanapkę na talerzu*
-Tak, smacznego. - powiedziała mała, podnosząc talerz do góry.


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#66 2010-04-05 00:19:45

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

Smacznego, skarbie.
*posłał jej triumfalny uśmiech*


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#67 2010-04-05 00:23:33

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

Jak dostanę zatrucia pokarmowego, zawieziesz mnie do szpitala.
*powiedziała cicho do Paula, po czym wzięła talerzyk od dziewczynki i postawiła go na blacie*
Masz.
*podała jej butelkę z mlekiem*
*mała złapała butlę w jedną rękę, patrząc uważnie na Rach*
-Rach, jedz, Paulowi smakowało! - powiedziała, patrząc na nią z wyrzutem, czemu nie je.


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#68 2010-04-05 00:24:20

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

Właśnie Rachel... Ja waszą kanapkę zjadłem!
*uśmiechnął się szeroko*


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#69 2010-04-05 00:29:06

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

*zastanawiała sie przez chwilę, czy wywalić kanapke przez okno, gdy mała nie będzie patrzeć, czy wepchnąć ją Paulowi do ust. Nie chcąc urazić dziewczynki, wzięła chleb w dłonie, starajac się nie myslec o zawartości. Spojrzała na paula i wzięła spory kęs do ust. Pogryzła, przełknęła z neutralnym wyrazem twarzy*
Przepyszne.
*powidedziała do dziewczynki, odsuwając talerz w głąb blatu, aby Kate go nie zauważyła*
*mała uśmiechnęła się wesoło*
-Juz zjadłaś? - zapytała wesoło.
Tak, nieziemski smak.
*powiedziała szczerze z uśmeichem patrząc na dziecko*


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#70 2010-04-05 00:30:40

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

*spojrzał na Rachel*
Ja cię dziś nie pocałuję!
*zaśmiał się cicho i kucnął koło dziewczyny*
Schowała kanapkę tam...
*szepnął dziewczynce do ucha, wskazując miejsce, gdzie znajdował się talerz*


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#71 2010-04-05 00:32:09

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

*kopnęła Paula w nigę, by się zamknął*
Chodź, pójdziesz teraz spać.
*powiedziała do dziewczynki zachęcająco*
-Z Paulem? - zapytała mała, patrząc uważnie na Rachel.


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#72 2010-04-05 00:33:07

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

*spojrzał na Rachel zdziwiony pytaniem dziecka. Wstał ii obojął Rach w talii od tyłu*
Nie, ja idę z nią...
*zaśmiał się cicho*


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#73 2010-04-05 00:36:06

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

-Eeee!- dziewczynka rozpoczęła histerię. Rachel kucnęła obok niej.
paul nie jest zmeczony, ale ty tak. A jak się wyśpisz, będzie na ciebie czekać.
*powiedziałą do niej, a dziewczynka uśmeichnęła się*
-Taak? - spojrzała na paula.


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

#74 2010-04-05 00:36:50

Paul

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-02-19
Posty: 1410
Punktów :   

Re: Kuchnia

Nie, ale idź spać, co?
*zaśmiał się cicho, ale jak usłyszał płacz dziecka, kucnął przy niej*
Tak, będę czekać. A teraz spadaj.


Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.

Offline

 

#75 2010-04-05 00:39:47

Rachel Black

Człowiek

11349197
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Kuchnia

-Spadam. - powiedziała z wesołym uśmeichem, biorąc Rachel za rękę. Rach wzięła ją na ręce, i wyszła z kuchni.
Możesz dokończyć moją kanapkę. Do odważnych świat należy.
*puściła perskie oko do Paula, uśmeichajac się i zniknęły obie*


[...] I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę. [...]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tytanes.pl zwężanie nogawek spodni cena zmniejszanie zdjęć gif Międzyzdroje http://wycinkadrzew.bydgoszcz.pl